Rowery Romet – dlaczego warto postawić na nie także dziś?

Bydgoska marka Romet to już klasyka – trudno znaleźć w Polsce kogoś, kto by jej nie kojarzył. Choć jej początki sięgają 1971 roku, to same zakłady rowerowe, w których powstała, istnieją już od 1924 roku. Rowery Romet, np. szosowy Romet Sport, klasyczny Jubilat lub „składak” Wigry, woziły naszych dziadków i rodziców, by potem także i dla wielu z nas były wymarzonym prezentem czy nieodłącznym elementem dzieciństwa.

Czy dziś również warto zaufać kultowej marce?

Polskie rowery – dobra jakość

Choć po 1990 roku dotychczas państwowy Romet przejęty został przez prywatnych inwestorów, a dziś oferuje także skutery, motocykle czy sprzęt fitness, nadal może poszczycić się świetną renomą i to nie tylko w Polsce, lecz także w Europie. Tak, jak nie mamy się zbytnio czym chwalić, jeśli chodzi o produkcję sprzetu RTV czy samochodów, tak rowery Romet (i kilku innych marek) stoją na światowym poziomie. W ofercie marki Romet znajdziemy wiele przeróżnych modeli dla różnych odbiorców, małych i dużych, profesjonalistów i amatorów, co jazdy wyczynowej i codziennej.

Rowery Romet – wybór konsumentów

Najlepszym dowodem na to, że warto dziś zaufać kultowym bydgoskim rowerom, jest to, że w największym w Polsce konsumenckim badaniu siły marki, marka Romet otrzymała aż dwa tytuły: Superbrands oraz Superbrands Polska Marka 2018. Warto wspomnieć, że oba te tytuły przyznało niezależnie 100 tysięcy konsumentów. Ich zadaniem było polecić markę, która wyraża zaufanie, a jej produkty wysoką jakość. Rowery Romet doceniają ich użytkownicy, trudno o lepszą rekomendację.

Nowy Romet ma swój styl

Poza wspomnianym wyżej kultowym modelem Wigry, współczesna oferta rowerowa Romet diametralnie różni się od przaśnej oferty z PRL-u. Nowe modele mają nowoczesną linię, a wysokiej jakości osprzęt bez problemu posłuży nam przez lata. Rowery Romet Olsztyn, Gdańsk, Wrocław, Warszawę czy inne duże miasta zdobią już od dobrych kilku lat udowadniając, że marka nie tylko trzyma poziom, lecz także odpowiada na trendy. Popularna jest na przykład linia Mistral czy stylowe rowery typu urban pod nazwą Mikste.

Jak znaleźć dobry, lokalny sklep?

Rowery Romet znajdziemy w sklepach w całej Polsce. Jak znaleźć zaufany sklep? Przyda nam się wyszukiwarka i odpowiednia fraza, np. „romet olsztyn” jeśli mieszkamy w sercu pięknej Warmii i marzy nam się blisko położone centrum rowerowe, w którym obejrzymy sprzęt osobiście pod okiem profesjonalnego sprzedawcy. Dobrze, by oprócz rowerów, sklep oferował także szeroki wybór potrzebnych akcesoriów, takich jak wygodne siodełka, zestawy kluczy, bagażniki, lampy przednie i tylne i inne, bez których na ulice wyjeżdżać nie warto… a nierzadko także nie wolno.

Odpowiedź na pytanie, czy warto zaufać kultowej marce i postawić na rowery Romet, brzmi więc – TAK! Za polską firmą stoi wieloletnie doświadczenie i historia, o której nowe firmy mogą tylko pomarzyć. Aby więc nie było jak w przysłowiu, że cudze chwalicie, swego nie znacie… więc wskakujcie na rowery Romet i ruszajcie przed siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *