Jak przygotować się do jazdy na rowerze zimą?

Jesień i zima wymagają od sportowców lepszego i przemyślanego przygotowania się do aktywności fizycznej. Wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo. Wsiadając na rower zimą nie można zapomnieć o kilku ważnych elementach. Skomponuj razem z nami zestaw ubrań na zimową przejażdżkę! W Twojej szafie nie może zabraknąć, takich części garderoby jak zimowe rękawiczki rowerowe, bielizny termoaktywnej, kasku i sportowej zimowej kurtki. 

 

Bielizna termoaktywna zadba o Twój komfort cieplny!

 

Bieliznę termoaktywna warto kupować w zestawach. Jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie w porównaniu z samodzielnym kompletowaniem poszczególnych elementów termoaktywnej garderoby. Bielizna termoaktywna dla niej to propozycja zestawu koszulki i getrów termoaktywnych w kolorze ciemnego różu, który doskonale sprawdza się nie tylko podczas zimowej przejażdżki rowerowej, ale także na wyjeździe w górach. Czym charakteryzuje się zestaw? Przede wszystkim uszyto go z połączenia bardzo cienkich i delikatnych włókien wełny z włóknem Primalofot. Warto wspomnieć, że materiał jest antyalergiczny i antybakteryjny. Dlatego z powodzeniem mogą go nosić osoby niezwykle wrażliwe na materiały. Materiał jest bardzo miękki i miły w  dotyku. Bluzka i getry idealnie dopasowują się do sylwetki. Wysoka jakość materiału bardzo szybko radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci i utrzymywaniem prawidłowej temperatury ciała. Ponadto komplet reguluje temperaturę między ciałem a otoczeniem. Trzeba jeszcze wspomnieć, że materiał jest przyjazny środowisku. Komplet posiada specjalne strefy wentylacyjne. Ponadto szybko schnie i służy przez wiele długich lat. 

 

Zimowe rękawiczki rowerowe – dlaczego warto je mieć na dłoniach w mroźne dni?

 

Zimowe rękawiczki rowerowe to must have każdej kolarki i kolarza! Bez tego dodatku nie ma sensu wybierać się na przejażdżkę, ponieważ ucierpią na tym nasze dłonie. Kilkugodzinne jeżdżenie rowerem w temperaturze poniżej zera bez rękawiczek może skończyć się odmrożeniem.