Najlepsza odzież kolarska damska tylko w Verge Sport!

Kiedy powstała marka Verge Sport?

Verge Sport powstało w 1999 roku, a jej założycielem jest Michael Magura, profesjonalny sportowiec specjalizujący się w kolarstwie. Jest to amerykańska marka z europejską produkcją znana na całym świecie. Dla Michaela Magura jeżdżącego w latach 90. oczywiste było to, jak ważna jest odpowiednia odzież podczas sportu. Niestety w tym czasie rozwój spersonalizowanej odzieży technicznej był bardzo powolny i nie nadążał za tempem potrzeb peletonu. Główne biura handlowe znajdują się w USA, Australii, Europie i Azji oraz mają wieloletnie doświadczenie w branży sportowo-odzieżowej. Główną misją tej firmy jest to, aby osoby korzystające z ich produktów były zadowolone. Są w stanie stworzyć całą gamę spersonalizowanej odzieży do jazdy na rowerze, triathlonu, biegania i narciarstwa biegowego o najwyższej jakości.

Odzież kolarska damska tylko w Verge Sport!

Asortyment sklepu jest naprawdę bardzo bogaty. W kategorii odzież kolarska damska znajdziesz ponad 80 produktów o najwyższej jakości. Każdy z nich może być spersonalizowany idealnie pod Ciebie. Znajdują się tam m.in.: Strike 2.0 koszulka z krótkim rękawem, Core koszulka z długim rękawem, TOR spodenki na szelkach, Strike Carrera kombinezon z krótkim rękawem, Go Fast NoPinz kombinezon z długim rękawem czy Leve rajstopy 3/4 na szelkach. Go Fast NoPinz kombinezon z długim rękawem charakteryzuje się zredukowaną ilością paneli i szwów, a także zapewniają jak najmniejszy opór powietrza. Jest również idealne dopasowany do sylwetki zawodniczki.

Dlaczego Verge Sport?   

Od ponad 20 lat produkują spersonalizowaną odzież na zamówienie, a ich doświadczenie i zaangażowanie jest widoczne we wszystkim, co robią. Posiadają własny zakład produkcyjny, w którym projektują, udoskonalają oraz testują swoje produkty osobiście. Ich koncentracja na najmniejszych szczegółach jest bardzo widoczna. Ważne jest dla nich również terminowe dostarczenie odzieży technicznej, która jest perfekcyjnie wykonana. Odzież kolarska damska tylko w Verge Sport! Zrób zakupy już dziś!