Jaki będzie najlepszy catering dietetyczny Warszawa dla sportowców? Sprawdź już teraz!

Najlepszy catering dietetyczny Warszawa – dieta białkowa idealna dla osób uprawiających sport wyczynowo!

Catering dietetyczny Warszawa dieta białkowa – co ją wyróżnia? Przede wszystkim oczywiście bardzo dużą zawartość białka. Kierowana jest do osób, które wykonują daną dyscyplinę sportu zawodowo lub po prostu bardzo często. Dzięki zwiększonej ilości produktów nabiałowych i mięsnych pozytywnie wpływa na przyrost tkanki mięśniowej. Ważne jest także to, że nie rezygnujemy z węglowodanów, które pojawią się w postaci różnego rodzaju kasz, makaronów, ryżu pieczywa czy płatków owsianych. Warto również wspomnieć, że w tym wariancie nie zapominamy o dużej ilości warzyw i owoców, które dostarczają wiele witamin i minerałów, które są niezbędne w życiu każdej osoby, która uprawia dużo sportu. Spożywając taką ilość kalorii (pomiędzy 2500 a 3500), musimy się naprawdę intensywnie ruszać – trenować crossfit, chodzić na siłownię minimum trzy razy w tygodniu, jeździć na rowerze czy biegać. Dlatego, jeśli ćwiczysz wyłącznie okazyjnie, a aktywność fizyczna nie sprawia Ci przyjemności to catering dietetyczny Warszawa dieta białkowa może nie być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Potrzebujesz catering dietetyczny Warszawa bez glutenu i laktozy? Sprawdź niesamowitą ofertę od firmy Hit Dieta!

Catering dietetyczny Warszawa bez glutenu i laktozy od firmy Hit Dieta stanie się Twoim wybawieniem! Jeśli masz nietolerancję laktozy lub/i glutenu, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Podstawowym założeniem diety bezglutenowej jest oczywiście wyeliminowanie glutenu, czyli rodzaju białka, którego źródłem w żywności są zboża, np. pszenica, żyto, pszenżyto oraz jęczmień. W bardzo łatwy sposób możemy je zamienić różnymi produktami, m.in. amarantusem, komosą ryżową, siemieniem lnianym, ryżem, prosem, gryką, suszonymi owocami, orzechami, pestkami dyni i słonecznika, sezamem czy makiem. Natomiast dieta bez laktozy polega na wyeliminowaniu wszystkich produktów zawierających laktozę. Takie produkty zastępowane są produktami pochodzenia roślinnego, np. mleko sojowe, kokosowe, owsiane lub ryżowe, a także serami bez laktozy. Dieta ta jest zalecana dla osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą spożywać produktów zawierających laktozę lub dla tych, którzy chcą zobaczyć czy będą się lepiej czuć bez spożywania jej.

Catering dietetyczny Warszawa niskim IG? Sprawdź już teraz na HitDieta.pl!

Catering dietetyczny Warszawa niskim IG jest przygotowywany zawsze ze świeżych i wysokiej jakości produktów. Ważne jest, aby nie zawierał łatwo przyswajalnych węglowodanów. Sprawdzi się przede wszystkim u osób, które cierpią na cukrzyce, nadwagę lub u tych z podwyższonym stężeniem glukozy we krwi. Głównym celem stosowania tej diety jest właśnie zmniejszenie stężenia glukozy we krwi oraz zapobieganie wczesnym i późnym powikłaniom choroby. Dieta dla diabetyczek i diabetyków musi być przygotowana w odpowiedni sposób i jest to dość skomplikowane. Osoby z cukrzycą muszą przez cały czas uważać na cukry, które spożywają – a obecnie znajdują się one niemal wszędzie. Zła dieta może doprowadzić do pogorszenia się cukrzycy lub nawet do śmierci. Catering dietetyczny Warszawa niskim IG to świetne rozwiązanie dla tego typu osób, ponieważ nie będą się musiały martwić o to, czy dany posiłek jest dla nich bezpieczny. Dodatkowo Hit Dieta charakteryzuje się tym, że ich potrawy są niesamowicie smaczne, a do tego bardzo pożywne.