Maty do jogi — najlepsze w sklepie Tatuum!

Maty do jogi w stylu slow

Czym jest styl slow? Trening w tym stylu charakteryzuje się przede wszystkim szukaniem równowagi, rozluźnieniem zmęczonej codziennym pędem głowy oraz wzmacnianiu całego ciała. Maty do jogi, bazując na ich doświadczeniu, powinny być zrobione z wysokiej jakości materiałów. Nieważne czy zajmujesz się profesjonalnym treningiem jogi, czy trenujesz ją dla relaksu w domu, mata musi być bardzo dobra. Warto zaznaczyć, że maty do jogi idealnie nadają się do wielu aktywności fizycznych, takich jak: rozciąganie, ćwiczenia typu wellness, domowy trening siłowy oraz ćwiczenia cardio, podczas których ważna jest amortyzacja i sprężystość powierzchni, na której się ćwiczy.    

Maty do jogi Slowly — Tatuum

Charakterystyczną cechą dobrej maty do jogi jest jej przyczepność, która gwarantuje nieprzesuwanie się jej po podłodze, nawet przy spoconych stopach czy dłoniach. Ważne jest również, aby mata do jogi nadawała się do czyszczenia i wytrzymywała wiele treningów. Slowly ceni sobie rozkosz, jaka płynie z gustownych i zachwycających przedmiotów, dlatego dba o to, aby maty do jogi były po prostu ładne. Jak wiadomo, każdy ma inny gust, jednak istnieje wiele wzorów i na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Slowly wspiera lokalne marki, dlatego w ich ofercie znajdziesz polskie maty do jogi, które produkowane są z różnorodnych materiałów, np. korkowe eko maty do jogi lub maty z naturalnego kauczuku.    

Czy istnieją ekologiczne maty do jogi?    

Ekologiczne maty do jogi w dzisiejszych czasach produkowane są z największą dokładnością, co sprawia, że są na podobnym poziomie, co ich syntetyczne odpowiedniki. Aktualny wybór mat do jogi jest ogromny i różnorodny, dlatego każda osoba może zaspokoić swoje potrzeby i pozostawać w zgodzie ze swoją filozofią życiową. Joga kojarzy się z pracą nad ciałem, ale również z bliskością z naturą. Z tego powodu wiele produktów, które kierowane są do społeczności uprawiającej jogę, produkowane jest z ekologicznych materiałów i w zrównoważony sposób.