Uniwersalny rower Kross Hexagon – dwa w jednym

Uniwersalny rower Kross Hexagon - dwa w jednym

Moda na zdrowy i aktywny styl życia nie przemija. Jazda rowerem stała się niemal naszym narodowym sportem. Wiele osób rowerem dojeżdża do pracy lub decyduje się na rodzinne rowerowe wycieczki. Niektórzy na rowerze zwiedzają Europą. Coraz częściej też spotykamy rowerzystów na górskich szlakach.

Jazda bez ograniczeń

Kolarstwo górskie stworzono dla osób kochających wysiłek fizyczny i adrenalinę. Do jazdy po stromym i wymagającym terenie potrzebny jest specjalny sprzęt, który pozwoli nam na szybką i jednocześnie bezpieczną jazdę.

Rower Kross Hexagon to rower górski, łączący zalety sportowych rowerów MTB z komfortem i wygodą rowerów crossowych. Kross Hexagon to rower bardzo uniwersalny, nadający się do szybkiej jazdy po mieście i do lekkiej jazdy terenowej. Ten model nie ma żadnych ograniczeń. Poradzi sobie w każdych warunkach. Można nim jeździć po bezdrożach i wyboistej powierzchni, ale doskonale sprawdzi się również na utwardzonych drogach i płaskich odcinkach. Szerokie opony i górski osprzęt pozwala na jazdę po trudnym terenie, zapewniając dobrą przyczepność i bezpieczeństwo. Lekka ale mocna aluminiowa rama jest odporna na złamania. Jednocześnie konstrukcja ramy umożliwia wygodną jazdę po zwykłej drodze. Zastosowane hamulce i przerzutki sprawdzą się w każdych warunkach.

Dodatkowy osprzęt

Modele z serii Kross Hexagon różnią się jakością osprzętu i detalami. Każdy pasjonat rowerowej jazdy i uniwersalnych rowerów, które pozwalają swobodnie poruszać się w terenie i w mieście, może wybrać odpowiedni wariant dla siebie. Przed zakupem roweru warto się zastanowić, na jakim osprzęcie nam zależy i co ma dla nas największe znaczenie. Warto dokładnie przeczytać informacje producenta o danym modelu, żeby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Model roweru Kross Hexagon jest wciąż udoskonalany i unowocześniany. Jeżeli jednak lubisz naprawdę ostrą jazdę w trudnym górzystym terenie, warto żebyś poszukał specjalnych rowerów marki Kross, które są dedykowane takiej właśnie aktywności.