Postaw na piłkarski rozwój swojego dziecka w Akademii Futbolu

Sukcesy osiągane za granicą przez naszych piłkarzy sprawiły, że wśród dzieci zapanowała jeszcze większa niż dotychczas moda na uprawianie piłki nożnej. I tak wiele z nich chce strzelać bramki jak Lewandowski, celnie podawać jak Błaszczykowski, zatrzymywać ataki przeciwników jak Piszczek czy w końcu być niepokonanym między słupkami jak Szczęsny. W związku z tym ogromną popularnością, niezmiernie nas satysfakcjonującą, cieszą się obozy piłkarskie dla dzieci.

Profesjonalizm w każdym calu

Przez lata działalności na rynku wypracowaliśmy schematy, dzięki którym nasi podopieczni z sukcesem rywalizują z młodzieżowymi drużynami juniorskimi najsilniejszych klubów, na czele z tymi ekstraklasowymi. Sukces Akademii Futbolu nie wziął się z przypadku – systematycznie organizujemy obozy piłkarskie dla dzieci, ale też półkolonie piłkarskie czy odbywające się w stacjonarnych placówkach w Toruniu, Płocku i Łodzi t reningi piłkarskie dla dzieci. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w branży, co ma bardzo wyraźne przełożenie na osiągane przez zawodników wyniki.

Dysponujemy też profesjonalnym zapleczem, systematycznie je uzupełniamy i rozwijamy, a to z kolei pozwala nam bez przeszkód funkcjonować i skupiać cały wysiłek na futbolowym rozwoju najmłodszych pasjonatów tej pięknej dyscypliny sportu.

Nauka i zabawa

Zdajemy sobie sprawę, że trudne zagadnienia taktyczne i różnego rodzaju strategie, często są trudne do pojęcia nawet dla profesjonalnych piłkarzy, a co dopiero dla dzieci. Dlatego nasi trenerzy to jednocześnie pedagodzy. Ich zadaniem jest nie tylko rozwój typowo piłkarski, ale też przekazywanie wiedzy w sposób pobudzający wyobraźnię i przy tym maksymalnie skupiający uwagę. W związku z tym często w poszczególnych ćwiczeniach wykorzystywane są elementy zabawy. Nie oszukujmy się – w końcu mamy do czynienia z najmłodszymi i zanudzanie setkami schematów zniechęca do dalszej aktywności fizycznej. Nasze obozy piłkarskie dla dzieci to idealne połączenie zabawy z nauką, przynoszące doskonałe efekty, które dostrzegliśmy na przestrzeni lat prowadzonej działalności.

Spotkania z gwiazdami

Czasem nas samych zadziwia ogromna wiedza na temat poszczególnych klubów i zawodników, jaką posiadają podopieczni. Widząc ich fascynację tuzami futbolowego świata, organizujemy nie tylko obozy piłkarskie dla dzieci, ale też wyjazdy na mecze ligowe klubów z Ekstraklasy i spotkania ze znanymi piłkarzami. Są one ciekawą formą spędzania wolnego czasu i oderwania od treningów, ponadto dają szansę na podpatrzenie najlepszych zawodników w akcji i posłuchania ciekawych piłkarskich anegdot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *