Niezapomniane wakacje na jachcie

windsurfing

Delikatny wiatr we włosach, powiew morskiej bryzy, szum fal, a także wszechobecna cisza, to jedne z powodów, dla których decydujemy się na spędzenie urlopu na jachcie. Bez wątpienia wypoczynek z dala od lądu zapewnia zupełnie inne wrażenie niż wtedy, gdy jedziemy nad jezioro czy morze i nocleg mamy zapewniony w pobliskim pensjonacie pełnym turystów. Kto jeszcze nigdy nie był na tego rodzaju wakacjach, to czas to zmienić. W Polsce mamy całe mnóstwo jezior i malowniczych terenów, które wręcz zachęcają do tego, aby wyruszyć w dłuższy lub krótszy rejs. A wypożyczalnia jachtów zapewni najlepszy sprzęt, którym wodowanie będzie czystą przyjemnością. 

Widoki z innej perspektywy

Jeżeli dotychczas spędzaliśmy wakacje leżąc na plaży i łapiąc promienie słoneczne z brzegu, to wybranie się w głąb akwenu gwarantuje zupełnie inne przeżycia i niesamowite wrażenia. Przede wszystkim to co zachwyca podczas rejsu jachtem to widoki. Jesteśmy tylko my, a wokół woda i bliski kontakt z przyrodą. Jacht daje ogromne poczucie wolności i tego, że możemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę. Oczywiście wypożyczenie jachtu nie oznacza, że cały czas musimy pływać. Jak tylko najdzie nas taka ochota, możemy dopłynąć do mariny, wyjść na ląd i skorzystać z dostępnych atrakcji, zrobić zakupy czy kupić pamiątki. 

Wypożyczalnia jachtów – jacht dopasowany do potrzeb

Oferta wypożyczalni jachtów jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy znajdzie to, co w pełni będzie odpowiadało jego wymaganiom. Zarówno jeśli chodzi o rodzaj, jak i wielkość jachtu. Rejs po Bałtyku czy mazurskich jeziorach to doskonała opcja na wypoczynek dla każdego. Bez względu na to, czy miał wcześniej do czynienia ze sterami, czy też będzie to jego pierwsze wodowanie… Jeżeli chodzi o rodzaje jachtów, to możemy wyróżnić ich cztery główne typy, takie jak jacht motorowy, żaglowy, motorowo-żaglowy oraz żaglowo-wiosłowy. Jesteś zainteresowany którymś z nich i chciałbyś poznać szczegóły oferty, to zapraszamy do kontaktu.