Nie masz czasu na tradycyjny trening? Nie lubisz wylewać siódmych potów? Od dziś nie musisz!

Zawsze marzyła Ci się umięśniona sylwetka, pozbawiona tłuszczu? Nie masz jednak na tyle silnej woli, aby godzinami siedzieć na siłowni i to w dodatku kilka razy w tygodniu? Dziś chcemy przedstawić Ci sposób, który sprawi, że Twoje marzenia staną się jawą. Nie, nie będą to żadne cudowne tabletki, bo one bez odpowiedniej diety i ćwiczeń nie działają. Chcemy przedstawić Ci trening EMS. Zastanawiasz się co to takiego i jak działa? Przeczytaj poniższy tekst, a wspomniany trening przestanie być dla Ciebie tajemnicą.

EMS Śródmieście – to tutaj możesz spełnić swoje marzenia

EMS to z angielskiego Electrical Muscle Stimulation, czyli nic innego, jak trening wspomagany elektrostymulacją. Polega na wykonywaniu naturalnych ruchów działa, które wspomagane są dodatkowo impulsami elektrycznymi. Warto podkreślić, że trwa 20 minut. Wystarczą ćwiczenia raz w tygodniu, aby po pewnym czasie zauważyć jego efekty. Nie musicie się obawiać wspomnianych elektroiplusów. te są całkowicie bezpieczne, a co najważniejsze skuteczne. Warto podkreślić, że wspomniana metoda ma swoje korzenie w fizjoterapii, co powinno przekonać tych bardziej sceptycznych. Nie da się ukryć, że obecnie jest to jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod treningowych, jakie można spotkać w fitness clubach.

Wspomniany trening można spokojnie odbywać w Warszawie Śródmieście, gdzie spotkacie się z przyjazną ekipą trenerów, wspierających swoich podopiecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *