Jakie korzyści daje trening EMS?

Trening EMS – w krótkim czasie możesz zdziałać cuda

Trening EMS dla wielu jest zagadką, dlatego zanim przejdziemy do opisania jego korzyści, pokrótce przedstawimy czym tak naprawdę jest. Otóż EMS trening, to pobudzanie określonych partii mięśni przy użyciu elektro impulsów. Osoba trenująca zakłada na siebie specjalny kombinezon, który wypełniony jest elektrodami.

EMS trening – zalety

Dlaczego ta forma treningu staje się coraz bardziej popularna? Otóż w bardzo krótkim czasie można pozbyć się niechcianych kilogramów. Wystarczy zaledwie 30 minut stymulacji, aby osiągnąć efekt, na który podczas tradycyjnych ćwiczeń trzeba byłoby poświęcić kilka, a nawet kilkanaście godzin. Nic zatem dziwnego, że kobiety wolą poddać elektrostymulacji i spalić niechciane kilogramy. Nie mamy bowiem czasu, a już na pewno kondycji na kilkugodzinne, wyczerpujące treningi.

Te 30 minut jest zatem jak zbawienie. Pozwala bowiem w kilka chwil wymodelować sylwetkę, pozbyć się nadwagi, cellulitu, ujędrnić mięśnie, czyli jednym słowem spełnić marzenie każdej kobiety o idealnym wyglądzie. Ale to nie jedyne zalety EMS.

Warszawa i inne miasta, które dają możliwość trenować w ten sposób aż huczą od informacji na temat zbawiennego wpływu tego treningu na układ krążenia. Dzięki elektrostymulacji ustaną bóle pleców. Ta forma treningu doskonale sprawdzi się także podczas rehabilitacji po przebytych kontuzjach. Można wręcz powiedzieć, że jest to terapia idealna.

Największą korzyścią prezentowanego treningu jest fakt, że zaangażowane są w niego wszystkie partie mięśni – nawet te, o których nam się nie śniło. Jak się okazuje i przyznają to trenerzy – podczas tradycyjnego treningu nie jesteśmy w stanie zaangażować każdego mięśnia. Dzięki elektrostymulacji możemy to zrobić w szybkim tempie.
Dowiedz się więcej na http://platinumactive.pl/trening-ems/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *